Boróka, Bodza, Borsika mentett cicák, anyukájukkal kerültek hozzám, ideiglenes otthont biztosítottam nekik. A kicsik lassan felcseperednek, jelenleg 5 és fél hetesek, július közepén lehet őket örökbe fogadni. Már használják az almot, esznek cica pástétomot, aranyosak, emberhez szokottak, simogathatók és gyönyörűek. Két kislány (tricolor), egy kisfiú (fekete-fehér). Benti tartás vállalásával, laza kapcsolattartás vállalásával és ivartalanítási kötelezettséggel fogadhatók örökbe. Helyileg Nyíregyházán vagyunk.
FIGYELEM CSALÓK! Minden biztonsági intézkedésünk ellenére az oldalon fajtatiszta állatokat kínáló külföldi csalók jelennek meg időről időre. Kérjük NE UTALJON PÉNZT senkinek! Ha ilyen hirdetést észlel kérjük kattintson a JELENTEM gombra és mihamarabb töröljük.
Kérlek segits nekem egy megosztással, hogy hamar gazdira találjak! :)