Ichigo és Iron, Nyíregyházán él, jelenleg egy nagy szobakennelben. Mentett cicák, kóbor anya kölykei ők, egy térről lettek befogva. Ichigót leteszteltettem gyorsteszttel Fivre és Felvre, negatívak lettek a tesztek, valamint leukózisra csináltattam egy PCR-tesztet is, ami szintén negatív lett. Ichigó nagyon aranyos, barátságos, simogatható cica (idegenekkel egy kicsit félénk, de hamar megbarátkozik), a testvére Iron pedig kicsit vadóc. Együtt szeretném őket örökbe adni, hogy Ichigo támogassa Iront. Benti tartásra fogadhatók örökbe, laza kapcsolattartás vállalásával, ivartalanítási kötelezettséggel. Mindkettő kisfiú, kb. 4 hónaposak.
FIGYELEM CSALÓK! Minden biztonsági intézkedésünk ellenére az oldalon fajtatiszta állatokat kínáló külföldi csalók jelennek meg időről időre. Kérjük NE UTALJON PÉNZT senkinek! Ha ilyen hirdetést észlel kérjük kattintson a JELENTEM gombra és mihamarabb töröljük.
Kérlek segits nekem egy megosztással, hogy hamar gazdira találjak! :)